Metta, tai metalo atliekų tvarkymo įmonė. Mes padedame žmonėms kurti švaresnį rytojų. Žmonės dažnai net nesusimasto, jog teisingai pridavus metalo laužą, automobilį ar kitą nereikalingą įrenginį, gali ženkliai  papildyti savo ar įmonės biudžetą.

Dažniausios klaidos parduodant metalo laužą:

Pirma klaida – svėrimas. Jei turite galimybę, pasisverkite metalo laužą nepriklausomomis svarstyklėmis prieš veždami į supirkimo punktą.

Antra, pardavėjai nerūšiuoja metalo laužo. Juodo metalo lauže labai dažnai pasitaiko brangesnių metalų, tokių kaip aliuminis, varis, bronza ar nerūdijantis plienas. Atrinkus brangesnius metalus, pardavimo pajamos gali ženkliai padidėti.

Trečia, neišsiaiškinta galutinė metalo kaina. Kokios bus kelionės išlaidos, kiek kainuos demontavimo darbai, koks skaičiuojamas užterštumo procentas. Supirkėjai ne visada įspėja, jei jūsų metalo laužas yra didelių gabaritų, bus mokama mažesnė kaina, nes prisidės metalo pjaustymo sąnaudos. Taip pat, metalą priduodant fiziniam asmeniui, bus išskaičiuojamas gyventojų pajamų mokestis. Šiuos dalykus patariame išsiaiškinti prieš vežant metalą į supirktuvę.

Ketvirta klaida, kad ne visi supirkėjai turi reikiamus leidimus bei licencijas. Tai aktualu ne tik dėl to, ar tinkamai bus sutvarkomos atliekos, bet ir dėl to, kad gautumėte reikiamus dokumentus. Pavyzdžiui eksploatuoti netinkamos transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimą, kuris reikalingas išregistruojant transporto priemonę Regitroje.

Mūsų įmonė įsikūrusi Tauragėje, tačiau teikiame paslaugas visoje Lietuvoje. Turime platų transporto parką, teikiame aukščiausio lygio paslaugas. Pas mus dirba profesionali komanda ir priklausomai nuo jūsų turimo metalo atliekų kiekio, galime atvykti bet kur! Mes įsikūrę strategiškai patogioje vietoje, todėl lengvai galime pasiekti bet kurį Lietuvos tašką. Mes viską padarysime už Jus!

Turite metalo laužo?

Susisiekite su mumis: [email protected]

Rūpinkimės aplinka. Žemė – visų mūsų namai.