Senų automobilių supirkimas

Transporto priemonių supirkimas

Turite seną automobilį? Manote, kad jis nėra vertas  daugiau negu metalo laužas? O gal tiesiog nepagalvojote, kad galite jį priduoti į metalo laužą? Arba Jūsų automobilis nebeatitinka reikalavimų, kad galėtų riedėti Lietuvos keliais? Nebesivarginkite. Automobilis gali būti nevažuojantis, neturėti  jį komplektuojančių detalių. Mums tinka bet kokia lengvoji, keleivinė ar krovininė transporto priemonė. Jei automobilis nevažiuoja – mes jį parsigabensime patys.

Kaip vyksta automobilio  pirkimas?

Jei tai lengvasis automobilis, visureigis ar keleivinis autobusiukas, kurio bendra masė iki 3,5 tonų – jis tiesiog pasveriamas automobilinėmis svarstyklėmis ir dauginama iš tos dienos mokamos kainos už kilogramą. Orientacinę automobilio kainą galite pasiskaičiuoti – automobilio registracijos liudijime yra pažymėta automobilio masė be krovinio (žymėjimas „G“, žiūrėti  paveikslėlį žemiau). Jei automobilis pilnos komplektacijos – svoris daugiau ar mažiau atitinka. Jei tai krovininis automobilis ar keleivinis automobilis (autobusas) virš 3,5 tonų bendrosios masės, reikėtų atsižvelgti į ratų (padangų) kiekį, sėdimų vietų skaičių, bei kitų transporto priemonės nemetalinių detalių kiekį, nuo kurių priklausys minusuojamas transporto priemonės užterštumas. Tai atliekama individualiai kiekvienai transporto priemonei. Priduodant transporto priemonę reikia pateikti parduodančiojo nuosavybę įrodantį dokumentą. Nupirkę Jūsų automobilį mes išrašysime eksploatuoti netinkamos transporto priemonės (ENTP) sunaikinimo pažymėjimą. Šis pažymėjimas bus reikalingas išregistruojant automobilį VĮ Regitra filialuose.

Automobilio Pasas

Pav. Automobilio registracijos liudijimas. Masė be krovinio.

Pavyzdys kaip pasiskaičiuoti preliminarią automobilio kainą pagal paveikslėlyje pateiktą automobilio registracijos liudijimą: 2065 kg * 0,07 EUR/kg = 144.55 EUR. Tokią sumą gautumėte į rankas. Mūsų nurodytose kainose GPM (5% gyventojų pajamų mokestis) jau yra išskaičiuotas.